انتخاب موضوعات تکراری، یکی از معضلات جشنواره‌های مهدویت
دبیر ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی کشور گفت: یکی از معضلات مهم در خصوص مهدویت، انتخاب موضوعات و مسائل تکراری است که بدون هیچ گونه تفکر، محوریت جشنواره‌ها را تشکیل می‌دهد.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی قم عنوان کرد: اتصال جامعه و مهدویت با رویکرد هنری و ادبی در جشنواره ملی مهدویت
با توجه به اهمیت بحث مهدویت و شناخت، ماهیت و ضرورت پاسداشت این رکن اعتقادی و نظر به نقش مهم فرهنگ و هنر این دو حوزه با محتوای عمیق؛ نیاز شدیدی به برگزاری برنامه‌های علمی، فرهنگی و هنری به شکل توأم در فضای دانشگاهی کشور احساس شد.
جشنواره مهدویت، انتظار فعال را تبیین کند
معاون فرهنگی دانشگاه قم، بر لزوم تبیین مسئله انتظار فعال در جشنواره مهدویت تاکید کرد.
حجت‌الاسلام حمید محمدی مطرح کرد: طرح «دانشجو معلم قرآن»؛ مصداق جهاد قرآنی و موجب هویت‌بخشی اجتماعی به دانشجو
حجت‌الاسلام حمید محمدی در اختتامیه بیست‌و‌سومین دوره طرح دانشجو معلم قرآن بیان کرد: این طرح موجب هویت‌بخشی اجتماعی و فرهنگی به دانشجو می‌شود، لذا فوق‌العاده مهم است، همچنین می‌توان این طرح را مصداق بارز جهاد قرآنی و جهاد فی سبیل‌الله دانست.
در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می‌شود؛ امروز؛ اختتامیه بیست‌و‌سومین دوره طرح ملی دانشجو معلم قرآن
مراسم اختتامیه بیست و سومین دوره طرح ملی دانشجو معلم قرآن کریم با حضور شرکت‌کنندگان این دوره و دانشجو معلمان نخبه دوره‌های قبل امروز، ۱۹ شهریور‌ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در سالن جلسات سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می‌شود.
برگزاری چهارمین سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان در زنجان
سرپرست جهاددانشگاهی استان زنجان گفت: چهارمین سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان در زنجان برگزار می‌شود و علاقه‌مندان تا ۱۳ مهرماه برای ارسال آثار فرصت دارند.
رقابت اعضای هیئت علمی جهاد دانشگاهی در جشنواره قرآن و عترت
آزمون کتبی دومین جشنواره ملی قرآن و عترت ویژه اساتید اعضای هیئت علمی جهاد دانشگاهی به همت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به صورت همزمان در واحدهای جهاد دانشگاهی برگزار شد.
چهارمین سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان برگزار می‌شود
مهلت ارسال آثار به چهارمین سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان که از سوی جهاد دانشگاهی زنجان برگزار می‌شود، تا ۱۳ مهرماه سال جاری خواهد بود.
۱۲ شهریور؛ آزمون کتبی قرآنی اساتید هیئت علمی جهاد دانشگاهی
آزمون کتبی دومین جشنواره ملی قرآن و عترت ویژه اساتید اعضای هیئت علمی جهاددانشگاهی به همت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به صورت همزمان در واحدهای جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.