فیلم/ گفت‌گو با «مهدی غلام‌نژاد» و «مجتبی فردفانی» برگزیدگان مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان/ رقابتی سنگین ولی دیدنی
381
فیلم/ گذری بر ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان/ مسابقات دانشجویی بهانه‌ای برای تالیف قلوب مسلمانان با تمسک به قرآن
642
فیلم/ مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان؛ معرفی برترین‌ها
641
قسمت سیزدهم از پخش تلویزیونی مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان؛ ضیافت پایانی
پنج دانشجوی قاری و حافظ از کشورهای بوروندی، عراق، مالزی، ترکیه و تاجیکستان طی دومین شب پخش تلویزیونی مرحله پایانی ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان به اجرای برنامه پرداختند.

380
فیلم/ قسمت دوازدهم از پخش تلویزیونی مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان؛ پایان رقابت‌ها
با پایان یافتن رقابت‌ها در پخش تلویزیونی ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان، اسامی چهره‌های برتر این مسابقات مشخص شدند. دوازدهمین شب از پخش تلویزیونی ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان که مربوط به فینال رشته‌های قرائت و حفظ کل قرآن کریم این دوره از مسابقات بود، شامگاه ۲۸ تیرماه 1397 به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما رفت.
640
فیلم/ قسمت یازدهم از پخش تلویزیونی مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان؛ ادامه مرحله نهایی
یازدهمین شب از پخش تلویزیونی ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان که دومین شب از مرحله فینال این مسابقات بود، شب دوشنبه ۲۵ تیرماه 1397 به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما رفت. در این مرحله دو شرکت‌کننده از کشورهای ایران و تاجیکستان در رشته حفظ کل قرآن کریم و دو شرکت‌کننده در رشته قرائت قرآن از کشورهای افغانستان و آلمان بر روی جایگاه قرار گرفتند.
639
فیلم/ قسمت دهم از پخش تلویزیونی مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان؛ مرحله نهایی
دهمین شب از پخش تلویزیونی ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان که مربوط به فینال رشته‌های قرائت و حفظ کل قرآن کریم این دوره از مسابقات بود، شب شنبه، ۲۳ تیرماه 1397 به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما رفت. در این شب، دو شرکت‌کننده در رشته حفظ کل قرآن کریم شامل «عمار یوسفی» از الجزایر و «محمد حمیدی حتا» از اندونزی و دو شرکت‌کننده نیز در بخش قرائت قرآن کریم شامل «احمد جمال کامل المنصراوی» از عراق و «مهدی غلام‌نژاد» از جمهوری اسلامی ایران به سؤالات هیئت داوران پاسخ دادند.
638
فیلم/ قسمت نهم از پخش تلویزیونی مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان
نهمین شب از پخش تلویزیونی ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان، شب چهارشنبه ، ۲۰ تیرماه 1397 به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما رفت. در این شب، دو شرکت‌کننده در رشته قرائت قرآن کریم شامل «محمد علوی» از تایلند و «آنار محمد اف» از جمهوری آذربایجان و سه شرکت‌کننده در بخش حفظ کل قرآن کریم شامل «محمد المصطفی المجتبی» از موریتانی، «هارون مامادو حسن» از جمهوری نیجر و «عبدالرحمن مجلی عبدالحلیم قاسم» از لیبی به سؤالات هیئت داوران پاسخ دادند.
637
فیلم/ تلاوت مجتبی فردفانی نماینده ایران در رشته حفظ
635
فیلم/ قسمت هشتم از پخش تلویزیونی مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان/ مجتبی فردفانی از متسابقین امشب در رشته حفظ
هشتمین شب از پخش تلویزیونی ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان، شب شنبه ، ۱۶ تیرماه 1397 به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما رفت.
634
فیلم/ تلاوت «محمدعلی فروغی» نماینده کشور افغانستان از جامعة المصطفی العالمیه
633
فیلم/ تلاوت مهدی غلام‌نژاد از ایران و ارزیابی داوران
636
فیلم/ قسمت هفتم از پخش تلویزیونی مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان/ مهدی غلام‌نژاد نماینده ایران
هفتمین شب از پخش تلویزیونی ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان، شب چهارشنبه، ۱۳ تیرماه 1397 به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما رفت. در این شب، پنج شرکت‌کننده رشته قرائت قرآن کریم شامل «سالم محمد سالم» از کنیا، «علی حسن علی عبدالله دعبل» از بحرین، «مهدی غلام‌نژاد» از جمهوری اسلامی ایران، «صفر مراد حسین‌اف» از تاجیکستان و «محمد یوسف دیوید» از آفریقای جنوبی به سؤالات هیئت داوران پاسخ دادند.
632
فیلم/ قسمت ششم از پخش تلویزیونی مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان
ششمین شب از پخش تلویزیونی ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان، شب دوشنبه ۱۱ تیرماه به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما رفت. در این شب، پنج شرکت‌کننده رشته حفظ کل قرآن کریم شامل «علی عبدالرحمن عثمان» از نیجریه، «محمد حمیدی حتا» از اندونزی، «جمال‌الدین نوح کننده» از اوگاندا، «محمدالنور الرمات» از آفریقای مرکزی و «نافیه اذانی محمد» از کنیا به سوالات هیئت داوران پاسخ دادند.
631
فیلم/ قسمت پنجم از پخش تلویزیونی مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان
پنجمین شب از مرحله نهایی ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان شامگاه شنبه نهم تیرماه 1397 ، ساعت ۲۲ به مدت حدود یک ساعت از آنتن شبکه قرآن و معارف سیما پخش شد
طی پنجمین شب پخش تلویزیونی مرحله پایانی ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان پنج راه‌یافته در رشته قرائت از کشورهای سوریه، هندوستان، هلند، قرقیزستان و آلمان با هم به رقابت پرداختند.
630